Kompakt BETON SANTRALİ

60-120 m3/saat kapasite

Kompakt Beton Santrali

Kompakt beton santrali; agrega,çimento,su ve beton katkısını belirli oranlarda karıştıran; bu şekilde hazır beton üreten kompakt yapıdaki beton tesisi türüdür. Kompakt beton santralleri inşaat firmalarının aldığı projeye göre ihtiyaçlarına göre tasarlanan beton santrali çeşitlerindendir. Mobil beton santralinin kolay montaj ve nakliye kolaylığını ve sabit beton santralinin yüksek performansını birleştiren tasarıma sahiptir. Beton üreten firmalara farklı avantajlar sağlamaktadır. Orta ölçekli inşaat projelerinde ve büyük ölçekli inşaat projelerinde yüksek performans ve kompakt tasarımı sayesinde tercih sebebi olan kompakt beton santrali esnek özelliklere sahiptir.

Kompakt Beton Santrali Öne Çıkan Özellikler

KOMPAKT ŞASE

Kompakt şasesi,sağlam, yüksek dayanıklılığa sahip, uzun ömürlü çalışma sağlayan ve santral çalışma titreşimlerini en aza indirgeyecek şekilde tasarlanmıştır.

 

BETON TİPİNE UYGUN MİKSERLER

Kompakt beton santralleri çeşitli tipte mikserlere sahip olabilmektedir. Mikser tipi, inşaat firmasının proje içeriğine göre seçilmektedir. Tek Şaftlı, Çift Şaftlı, Planet veya Pan Türü Mikser seçenekleri sunulabilmektedir.

 

HASSAS TARTIM İLE REÇETEYE UYGUN BETON ÜRETİMİ

Çimento,agrega ve su tartım grupları, tartım hassasiyetini en üst düzeye çıkarmak için yüksek kalitede loadcell kullanılarak imal edilmiştir.

 

KULLANICI DOSTU YAZILIM

MBA Kompakt Beton santralleri, kullanımı kolay, esnek ve çok dilli otomasyon sistemleri ile müşteri menuniyeti sağlamaktadır. Arıza durumunda uzaktan bağlantı ile problemlerinizi kolayca çözme imkanınız bulunmaktadır.

 

KOMPAKT BETON SANTRALİ AVANTAJLARI

-Beton üretimi yapan firmaların nakliye maliyetini azaltır.

-Farklı projelerde verimli çalışma imkanı sağlar.

-Proje başlangıcında ve devamında montaj ve demontaj masraflarını düşürür.

-Ön yatırım maliyetleri daha düşüktür.

MBA

Bizimle

iletişime

geçin !

+90 541 253 58 06

+90 546 726 06 06

sosyal medya