Sabit BETON SANTRALİ

30-160 m3/saat kapasite

Sabit Beton Santrali

Sabit beton santrali, beton üretimi yapılması planlanan şantiyeye montajı yapılan, yüksek üretim kapasitesine sahip ve parçalı halde sevkiyatı yapılan tesislerdir. Uzun süreçli projelerde yüksek performansla hazır beton üretimi yapılabilmesi için dizayn edilen sabit beton santralleri, farklı kapasitelerde üretilebilmektedir.

 

MBA, 30 ile 160 m3/saat kapasite aralıklarında sabit beton santrali üretebilmektedir. Yerleşim planı açısından esneklik sağlaması, daha kolay bakım yapılabilmesi ve ileride eskiyen ünitelerin yenilenebilme kolaylığı açısından avantajlara sahiptir.

Sabit Beton Santrali Öne Çıkan Özellikler

SAĞLAM ANA ŞASE

Sağlam ana şase, yüksek dayanıklılık, hasarsız taşıma, uzun ömürlü çalışma ve beton santrali çalışma titreşimlerini en aza indirgeyecek şekilde tasarlanmıştır.

 

PROJEYE UYGUN MİKSERLER

Sabit beton santrallerinde mikserler, projenin ihtiyacına göre çeşitlendirilebilmektedir. Tek Şaftlı, Çift Şaftlı, Planet veya Pan Türü Mikser seçenekleri sunulabilir.

 

HASSAS TARTIMLI TASARIM

Çimento,agrega ve su tartım grupları, hassasiyetini en üst düzeye çıkarmak için 2-3 ve 4 adet loadcell ile donatılmıştır.

 

ÇOK DİLLİ ve ESNEK OTOMASYON SİSTEMİ

MBA Beton santralleri, kullanımı kolay, esnek ve çok dilli otomasyon sistemleri ile müşteri menuniyeti sağlamaktadır. Arıza durumunda uzaktan bağlantı ile problemlerinizi kolayca çözme imkanınız bulunmaktadır.

MBA

Bizimle

iletişime

geçin !

+90 541 253 58 06

+90 546 726 06 06

sosyal medya