ASFALT PLENTİ TAŞIMA

ASFALT PLENTİ TAŞIMA

Asfalt Plenti Taşıma, asfalt plentinin bulunduğu şantiyeden demontajının yapılarak, yeni proje için bir başka asfalt şantiyesinde montajının yapılarak devreye alınması işlemidir.
 
Asfalt plenti, teknolojik ünitelere sahiptir ve taşıma işlemi deneyimli kadrolar tarafından yapılmalıdır. Firmamız 15 yıla dayanan sektör bilgisi ve tecrübesi ile asfalt plenti taşıma işlemini müşteri memnuniyeti ile gerçekleştirmektedir.
 
Firmamız asfalt plenti taşıma işlemi esnasında gerekli bakım ve revizyon işlemlerini de marka farketmeksizin gerçekleştirmektedir.
 
Asfalt plentinin taşınacağı asfalt şantiyesinde yapılacak olan yerleşim planı ve beton planı firmanızın sıcak asfalt üretim verimliliği açısından büyük önem taşımaktadır. Taşıma işinin kısa sürede ve asfalt plentinde arızaya yol açmadan gerçekleştirilmesi gerekir. Unutulmaması gereken en önemli noktalardan biri de asfalt plenti otomasyon devreye alma ve kablolama işlemlerinin de sorunsuz olması gerektiğidir. Bunlar da deneyimli ekip ve asfalt plenti uzmanlığına sahip olan MBA asfalt plentleri tarafından sağlanabilmektedir.
 
Asfalt plenti taşıma ve devreye alma işlemi sonrasında müşterilerimize tesisin eksiklikleri hakkında raporlama sunmaktayız. Bu raporlamalar doğrultusunda talebinize göre yedek parça ve bakım hizmetleri de vermekteyiz.

MBA

Bizimle

iletişime

geçin !

+90 541 253 58 06

+90 546 726 06 06

sosyal medya