Mobil BETON SANTRALİ

30-120 m3/saat kapasite

Mobil Beton Santrali

Mobil beton santrali, tesisin yer değişiminin kısa vadede gerekli olduğu projelerde tercih edilmektedir. Mobil beton santralleri, şantiyeden şantiyeye kolayca nakliye edilebilecek şekilde tek şase üzerinde imal edilir. Bu şekilde nakliye kolayca yapılmaktadır. Bununla birlikte beton santralinin demontaj ve montaj işlemleri hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.

 

Mobil beton santrali, şasi üzerinde inşa edildikleri için sabit beton santralleri kadar büyük bir yapıda tasarlanamaz. Bu yüzden büyük ölçekli projeler için genellikle tercih edilmezler.

Mobil Beton Santrali Öne Çıkan Özellikler

SAĞLAM MOBİL ŞASE

Mobil tek şasede ve karayolları taşıma kurallarına uygun tasarıma sahiptir. Sağlam  şase yapısı, yüksek dayanıklılık, hasarsız taşıma imkanı, fren ve karayoları ikaz sistemlerine sahip, uzun ömürlü çalışma ve santral çalışma titreşimlerini en aza indirgeyecek şekilde tasarlanmıştır.

 

PROJEYE UYGUN MİKSERLER

Mobil beton santrallerinde mikserler, projenin ihtiyacına göre çeşitlendirilebilmektedir. Tek Şaftlı, Çift Şaftlı, Planet veya Pan Türü Mikser seçenekleri sunulabilir.

 

HASSAS TARTIMLI TASARIM

Çimento,agrega ve su tartım grupları, hassasiyetini en üst düzeye çıkarmak için 2-3 ve 4 adet loadcell ile donatılmıştır.

 

ÇOK DİLLİ ve ESNEK OTOMASYON SİSTEMİ

MBA Mobil Beton santralleri, kullanımı kolay, esnek ve çok dilli otomasyon sistemleri ile müşteri menuniyeti sağlamaktadır. Arıza durumunda uzaktan bağlantı ile problemlerinizi kolayca çözme imkanınız bulunmaktadır.

 

MOBİL BETON SANTRALİ AVANTAJLARI

-Deniz yolu ya da karayoluyla nakliyesi basit bir şekilde gerçekleştirilebilir.

-Hızlı bir şekilde montaj yapılarak devreye alınabilir.

-Daha küçük alana sahip şantiyelerde yerleşim planı yapılabilir.

-Tek şasede imal edildikleri için nakliye giderleri daha düşüktür.

-Daha düşük ön yatırım maliyetine sahiptir.

MBA

Bizimle

iletişime

geçin !

+90 541 253 58 06

+90 546 726 06 06

sosyal medya