Mobil Bitüm Tankı

Mobil bitüm tankları, taşınabilir ve hareketli depolama sistemleridir. Bitümün taşınması, depolanması ve kullanılması için tasarlanmıştır. Mobil bitüm tankı; kolay taşınabilirlik açısından tercih edilmektedir. Çekici ile taşınabilen mobil bitüm tankları kızgın yağ veya brülörle ısıtma sistemine sahiptirler. Aynı şase üzerinde kızgın yağ kazanı ile birlikte üretilebilmektedir. Tank şasesi üzerine pompalama istasyonları ve vanalar yerleştirilebilir. Fren ve sinyalizasyon sistemine de sahip olduklarından trafikte yol alabilirler.

Bunun yanısıra mobil bitüm tankları, mobil asfalt plentleri ile birlikte satılabilmektedir. Bu sayede plent tesisatı ve bitüm servis sistemi montajı çok kısa sürede tamamlanabilmektedir.

Avantajlar:

  • Esneklik: Mobil bitüm tankları, farklı projelerde kullanılmak üzere hızlı bir şekilde taşınabilir.

  • Hızlı Kurulum: Sahaya getirildikten sonra hızlı bir şekilde kurulabilir ve kullanıma hazır hale getirilebilir.

  • Sürekli Tedarik: Mobil tanklar, bitüm tedarikini sürekli kılar. Bu da yol projelerinde kesintisiz çalışmayı sağlar.

  • Yatırım Maliyetlerini Azaltma: Taşınabilirlik, projeler arasında aynı tankın kullanılmasına olanak tanıdığından, ayrı tanklar almak yerine maliyetleri azaltabilir.

Mobil bitüm tankları genellikle asfalt üretimi, yol inşaat projeleri ve diğer taşınabilir uygulamalar için ideal bir çözümdür.

MBA

Bizimle

iletişime

geçin !

+90 541 253 58 06

+90 543 253 58 06

sosyal medya