Bitüm depolama tesisi

devreye alındı !

Bitüm depolama tesisleri, asfalt plentleri ve bitüm satıcıları için önemli tesislerdir. Sıcak halde mobil bitüm tanklarında taşınan bitüm, bitüm pompası vasıtasıyla bitüm tanklarına aktarılır. Bitüm, tanklarda kızgın yağ kazanı yoluyla ısıtılarak servise veya asfalt üretimine hazır hale getirilir.

MBA, Türkiye’de anyonik bitüm emülsiyonu ve izolasyon için bitüm membranı üretecek firma için bitüm tankı, bitüm emülsiyon tankı ve kızgın yağ kazanı üreterek devreye aldı. Yatay tipte imal edilen bitüm emülsiyonu tankında üç adet karıştırıcı kullanıldı. 50 ton kapasiteli iki adet bitüm tankı hızlı ısıtma yeteneği ve yüksek kalitede izolasyonuyla müşterimizden tam not aldı.

500.000 kcal/saat kapasitede fuel oil yakıtlı kızgın yağ kazanı yüksek verimlilik ve güvenilirlikle çalıştırıldı. Sistemde var olan alçak basınç ve yüksek basınç prosestatları, alt ve üst yağ seviyesi sviçleri ve sıcaklık kontrolü özelliği ile tamamen otomatik ve güvenli çalışma kabiliyeti sağlamaktadır.

Satış ve satış sonrası desteğimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ürünler ve uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam edeceğiz.

MBA

Bizimle

iletişime

geçin !

+90 541 253 58 06

+90 546 726 06 06

sosyal medya