Bitüm Eritme Tesisi

libya'da

Birçok ülke bitüm ihtiyacını ihracatla karşılamaktadır. Bitüm gemilerle sıvı halde veya donmuş halde, varil veya big bag çuvallarla gelmektedir. Bitüm eritme tesisi, donmuş halde transfer edilen bitümün tekrar kullanılabilmesi için ısıtmaktadır.

Libya’da müşterimizin talebi üzerine 15 ton/saat big bag bitüm eritme tesisi, iki adet 40 m3 bitüm tankı ve 1.000.000 kcal/saat kızgın yağ kazanı üretimi gerçekleştirdik. Yaklaşık 45 günde fabrika üretimi gerçekleştirilen bitüm eritme tesisi projesi başarıyla hedef şantiyeye ulaştı.

Temel ve beton işlemleri biten bitüm eritme tesisi, bitüm tankları, kızgın yağ kazanı ile tesisatı bittikten sonra devreye alınacak.

Diğer bitüm eritme tesislerinden farklı olarak projemizde ısıtma brülörlerle gerçekleştirilecek. Bitüm eritme tesisi üzerinde var olan iki brülör daha hızlı ısıtma sağlayarak müşterimize hem zaman açısından hem de maliyet açısından farklılık yaratacak.

MBA, proje bazlı değerlendirmeler yaparak müşterilerinin en yüksek performanslı çözümü, en ekonomik şekilde sağlamasına yardımcı olmaktadır.

MBA

Bizimle

iletişime

geçin !

+90 541 253 58 06

+90 543 253 58 06

sosyal medya